06.12.2014 Kodusaade

Talvemõnudeks valmis: Charmal Ameerikast uus diivanisari kohal! » Vaata saatelõiku

Need, kes otsivad eriliselt mugavat diivanit, tasub minna Charma salongi Järve Keskusesse uudist kaema ja mis peamine – ka proovima! Niisiis Ameerikas väga populaarsed Bassett Furniture diivanid ja tugitoolid, mis on just selle luksuse kohta üsna talutavas hinnaklassis. Hea argument on ka see, et väikesesse kodussegi on need diivanid head – diivani sees on avatav voodi, mis on mõeldud igapäevaseks magamiseks.
www.bassettfurniture.com
www.charma.ee

Loodusega arvestav ja loodusesse sulanduv maja mere ääres: Vaikla Disain. » Vaata saatelõiku

Üks pere on saanud just täpselt iseenda moodi ideaalkodu tänu heale koostööle Vaikla Disainiga. Eramu koos kõige lisanduvaga projekteeris Argo Vaikla, interjööriga tegid imet Katrin Vaikla ja Riin Luuk.
Argo Vaikla ARHITEKT; VAIKLA DISAIN
Katrin Vaikla SISEARHITEKT; VAIKLA DISAIN
Riin Luuk SISEARHITEKT; VAIKLA DISAIN
Aknad: www.metus.ee
Köök: Emerante www.emerante.ee
Puupliit: Koltsi Kaminad www.koltsikaminad.ee
Looduskivi, katus: www.kiviprojekt.ee
Liimpuittalad: www.arcwood.ee
Valgustid, süvisvalgustid: Hektor Light www.hektor.ee

Heategevuskampaaniat MTÜ Varjupaikade toetuseks » Vaata saatelõiku

Hea on kaunis ja hubases kodus oma kallitega aega veeta. Eestis aga on tohutu hulk hüljatud lemmikloomi varjupaikades, kellede seas võib vabalt juba täna olla ka Teie uus pereliige?
Alustame heategevuskampaaniat MTÜ Varjupaikade toetuseks. Matroon Marianne Mikkot käisime uues mäguasjade poes vanalinnas usutlemas, mis seisus meie riigis siis see teema on. Selgus, et kuigi me tänavatel eriti palju hulkuvaid loomi ei näe, on varjupaikades neid sama palju, kui inimesi Eestis. Nad on seal hoitud, kuid tunnevad väga puudust oma perest, oma kodust ja … armastusest.
Poliitik Marianne Mikko on võtnud südameasjaks ka kõige abitumaid kaitsta ja aidata neile kodusid leida nii palju, kui see vähegi võimalik on.
Varjupaikade MTÜ annetuskonto SEB pangas: EE561010220068203017
Marianne Mikko POLIITIK, Varjupaikade MTÜ matroon

Tagasi
Kodusaade.ee   |   toimetus[at]kodusaade.ee   |   www.facebook.com/kodusaade  |   Uus veebileht