14.06.2014 Aiasaade

Raivis Reinbergsi eksootilisemad taimed, Nurga Puukool » Vaata saatelõiku

Vaatame tagasi eelmise aasta Ellamaa Aianduspäevadele, kus osales ka Läti taimekasvataja Raivis Reinbergs oma põnevamate taimedega -- helmikpöörised, siilikübar, naistenõges ja hiina siidpöörised.
Raivis Reinbergs, TAIMEKASVATAJA
www.nurgapuukool.ee

Riima Randviiru ettevalmistused palavaks suveks » Vaata saatelõiku

Kuidas tõrjuda tigusid ja kuidas valmistada poolvarjupeenart ette kuivaks ja palavaks suveks, nii et ta minimaalselt kastmist vajaks? Hobiaednik Riima Randviir hangib kõik vajaliku oma majapidamisest ja selle lähiümbrusest - ainult looduslikud materjalid.
Riima Randviir, HOBIAEDNIK

Tervistavad laugulised, putkelised ja mündilised Mõdriku Iluaiast » Vaata saatelõiku

Sel aastal on hakatud rohkem huvi tundma taimede vastu, mida sünnib ka “patta panna”. Tutvusime Mõdriku Iluaias pakutavate maitsetaimedega -ohhoota lauk, nõiakartul, mesiputk ja õunmünt. Mittesöödavatest taimedest on paljud inimesed sel aastal avastanud salapärase amuuri tulivõha.
Anita Keivabu, MÕDRIKU ILUAED
www.modrikuiluaed.ee

Viljapuuheki rajamine Seedri Puukooli istikutest » Vaata saatelõiku

Uurisime Seedri Puukoolis, kuidas rajada hekki, mis ka vilja kannab, ning millised õuna-, pirni-, ploomi- ja kirsisordid suvel esimesena valmima hakkavad.
Elmar Zimmer, SEEDRI PUUKOOL
www.seedripuukool.ee

Pome Grupi aiatöömasinad: elektriline aiakäru » Vaata saatelõiku

Pome Grupp tegeleb igapäevaselt haljastuse ja maastikuehitusega ning kasutab selleks väga efektiivseid aiatöömasinaid, mida saab neilt ka rentida või osta -- aiarobot Sherpa, äärekivimasin ning elektriline käru, millega saab liigutada näiteks 300 kg liiva või Aavikuemanda Puukoolist soetatud 80-liitrist kastmiskotti.
Peeter Keivabu, POME GRUPP
www.pomegrupp.ee
www.aavikuemand.ee

Tagasi
Kodusaade.ee   |   toimetus[at]kodusaade.ee   |   www.facebook.com/kodusaade  |   Uus veebileht