Alesja Kovalenko-Lauri: Pühajärve GMP Clubhotel'i kodune miljöö

Sisearhitekt Alesja Kovalenko-Lauri kõneleb oma disainerikäekirjast vana hotelli ja restoraniga tehtud ümberkujundustööde kaudu. Kesk maalilist Lõuna-Eesti maastikku, ürgse Pühajärve kaldal ootab tööstressis visklevaid inimesi argirutust võluväel lahti rebiv täiuslik rahu- ja naudingutekants – luksuslik võimalus tulla kas või kogu perega nautlema olmetoimetustest vaba olesklemist. Ja mitte nagu hotellides ikka, vaid koduselt ja hubaselt. Otepää GMP Clubhoteli stiilselt sisustatud külaliskorterites on kõik tingimused nauditavaks ja turvaliseks puhkamiseks. Rõdudelt avaneb tõeline miljonivaade päikese tõusudele ja loojangutele puutamatus looduses, toas on elamine seatud aga kõige nüüdisaegsemaid mugavustingimusi arvestades: korterites on kuivatuskapp riietele, kliimaseade, turvaline WIFI, satelliit-televisioon ning moodne duširuum. Kõik saavad kasutada panipaika ning jõusaali ja katusekorruse terrassi koos saunadega. Iga korteri juurde kuulub valvega parklakoht.
www.clubhotel.ee

Kuigi hotelli allkorrusel asub hõrgutavaid roogi pakkuv restoran, on puhkajal võimalik ka privaatseks kokkamiseks – hotelli kõigis külaliskorterites on eritellimusel valmistatud, kõige kaasaegsema köögitehnikaga varustatud köögimööbel. Selle on loonud Kalla mööblimeistrite osavad käed. Kvaliteetne viimistlus on valmistatud tiigispoonist ning haakub ühtesulanduvalt elutoamööbli disaini ja tonaalsusega. Kalla Mööbel käsitleb iga projekti kui ainulaadset tervikut. Sisustuse valmistamisel kasutatakse rahvusvahelistele standarditele vastavaid materjale ning Euroopa juhtivate firmade mööblitarvikuid. Suurim väärtus eritellimusvõimaluste juures on muidugi paindlikkus. Kogemustega tootja, kes on pidevalt kursis uuenduste ning trendidega furnituuri ja materjalide turul, saab alati pakkuda parimat.
www.kalla.ee

Ja veel – aknaid varjutavad vajadusel erimõõtu sisustuskangad, mis sisearhitekt Alesja Kovalenko-Lauri valis Sunorekist. Sest on ju nii, et ka hotellitubade interjööri teeb lõpuni õdusaks ikka tekstiil.
www.sunorek.ee

Kuid hotelli restoranist ka. Heas söögikohas toetab toidu hõrgutavat mekki maitsekas ja kvaliteetne interjöör. Siinse muljetavaldava töö baarileti ja restorani lauda loomisel on teostanud Nõo vallas asuv Wako Värkstuba, millele tegelikult ei olegi vaja reklaami teha ehk nagu ütleb Wako meister Jaan Sild: kõige paremaks reklaamiks on rahulolevad tellijad, kes levitavad positiivset infot. Ja neist juba puudust ei tule – no vaadake seda meistritööd.
www.wako.ee

Kodusaade.ee   |   toimetus[at]kodusaade.ee   |   www.facebook.com/kodusaade  |   Uus veebileht