Sunorek`i ribikardinad

Uue flashi playeri leiad siit.
Vaatame milliseid huvitavaid lahendusi ja vomre pakub Sunorek ribikardinate valikul.
Bibi Steinbergi kodu aknakateteks on Eestis harvaesinev nähtus – välispidised ribakardinad, mis on reguleeritavad nii mehaaniliselt kui ka elektrooniliselt. Need mugavad Sunoreki alumiiniumribakardinad on kaetud antistaatilise värviga, mis aitab vältida nende tolmumist. Ribakardin on ideaalne valgushulga reguleerija ja muidugi tagab ka mõnusa privaatsuse. Hea on seegi, et kinnikeeratud alumiiniumribad peegeldavad valguskiirgust tagasi ega lase päikesel ruumi ülekuumendada. Sellised ribakardinad on väga vastupidavad erinevatele temperatuuridele ja ilmastikutingimustele, samuti on neid võimalik kasutada niisketes ruumides.
Perforeeritud ribakardinatega saab luua pőnevaid valgusefekte. Ribakardinaid saab lisaks tavapärasele nelinurksele kujule valmistada ka kolmnurksete, trapetsikujuliste ja ümmargustena. Seda tüüpi kardinate värvivalik Sunorekis on Eesti suurim – kokku üle 100 värvitooni, mis sobitatud mehhanismide, nööride ja plastdetailide värviga.
Neljas laiuses ribakardinate suurim versioon on 50 millimeetrine, mis ongi loodud suurepinnalistele akendele, nagu Bibi Steinbergi kodus.
www.sunorek.ee
Kodusaade.ee   |   toimetus[at]kodusaade.ee   |   www.facebook.com/kodusaade  |   Uus veebileht