Inge Peetris`e ruumilavastus

Uue flashi playeri leiad siit.
Oleme külas sisekujundaja Inge Peetris`e kavandatud manhattanliku erilahendusega apartemendis Tornimäel.

Köök on enamasti keerukaim osa kodu kujundamisel. Hästi planeeritud köök pidavat kilomeetreid perenaise jalavaeva kokku hoidma. Jagame kasulikke uudiseid ja ideid ning näitame erinevatele vajadustele ja võimalustele vastavaid kööke, alates vaid 5000 kroonist, lõpetades… no vaadake ise!
 
Sisekujundaja Inge Peetris on kavandatud manhattanliku erilahendustega apartemendi Tornimäe kaksiktornis 22.korrusel.  Koostöös kliendiga sai eesmärgiks seatud luua stiilne ja härrasmehelik kuid samas hubane kodu. Hoolimata vähesest seinapinnast (enamuses aknad) pidi kujundamisel arvestama ka kaasavõetava mahuka kunstikogu ning rohkete erinäoliste reisimeenete eksponeerimisega. Omapärane ruumiplaneering, olemasolev jõuline ja seetõttu ka pretensioonikas pähklispoonpõrand seadis piirangud sisustuse ja selle materjali valikule, mis on valdavalt tume spoon, sekka mõni särtsakam punane detail köögikapi uste, vannitoariiulite ja magamistoavalgustite näol. Tulemuseks on miljonidollarivaatega kodu, mis oma rahulikus ja väljapeetud tonaalsuses ei varjuta ei kunstigurmaani erakogu ega avarat ja hingematvat vaadet kesklinnale ja tallinna lahele.

Köögimööbel disainiti elutoalikult ja mahutitena – eraldi kõrge kapi tsoon, baarilauatsoon ja kompaktne seinakapp - lauanõude jaoks. Kappide sisud, köögitehnika paigutus ja muu sellega seonduv sai hoolega ja põhjalikult läbi mõeldud, et kõik vajalik oleks õiges kohas ja käepäraselt kasutatav.

 

 

Kodusaade.ee   |   toimetus[at]kodusaade.ee   |   www.facebook.com/kodusaade  |   Uus veebileht