Ulvi Lõhmus`e ruumilavastus Jõekaare elurajoonis

Uue flashi playeri leiad siit.
Vaatame ringi Jõekaare elamurajoonis sisearhitekt Ulvi Lõhmuse loodud näidiskorteris

Korterelamute elanikele on valmimas ühine lastemänguväljak, jõe äärde kallasrada ning paadisadam. Muretsema ei pea ka vaatega teisele poole jõge – sinna ei tule hoonestust, kuna tegemist on natuuralaga.

Sisearhitekt Ulvi Lõhmus on sisustanud Jõekaare elamurajooni näidiskorteri. Seda kujundades lähtus ta hoone arhitektuurist, mis on loomult moodne ja läbipaistev. Kogu korteri mahutid-kapid on eritellimusmööbli tootja Ideesisustus poolt valmistatud. Samuti ka köögimööbel. Eriline on tugevast plastmaterjalist on baarilett, mis on ühelt poolt toetatud siinile köögi tagaseinas ja teiselt poolt põrandale. Nii saab lauda vastavalt vajadusele ruumis liigutada, tekitades liikumisruumi just sinna, kus tarvis. www.ideesisustus.ee

Ka korteri värvigamma – violetne ja pruun - valimisel lähtus sisekujundaja hoone arhitekti poolt määratust. Nimelt oli planeeritud vannituppa violetsed keraamilised plaadid. Sealt edasi liikus värvitoon kombineerituna pruuniga kas suuremal või vähemal määral teistesse tubadesse.

Kodusaade.ee   |   toimetus[at]kodusaade.ee   |   www.facebook.com/kodusaade  |   Uus veebileht